Προσωρινός πίνακας κατάταξης Μεταλυκειακου έτους -Τάξη Μαθητείας

Για το προσωρινό πίνακα κατάταξης Μεταλυκειακου έτους 2022-2023 κάντε κλικ στο σύνδεσμο :προσωρινός πίνακας κατάταξης
Η ηλεκτρονική υποβολή ενστάσεων υποψηφίων προς ΕΠΑΛ γίνεται σύμφωνα με τις οδηγίες του ΠΣ
https://e mathiteia.minedu.gov.gr/files/candidate_manual.pdf ) από ΠΕΜΠΤΗ 29/09/2022– ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022
Δημιουργήστε στον υπολογιστή σας ένα έγγραφο ένστασης αναφέροντας τα στοιχεία σας (Επώνυμο, Όνομα, τηλέφωνο επικοινωνίας) τον αριθμό της αίτησής σας καθώς και το ΕΠΑΛ Μαθητείας που έχετε επιλέξει. Συμπληρώστε σε ένα σύντομο κείμενο τους λόγους για τους οποίους καταθέτετε την ένσταση και στη συνέχεια αποθηκεύστε το αρχείο ως pdf. Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας με τα στοιχεία εισόδου που έχετε επιλέξει και από το μενού επιλογών της κεντρικής οθόνης επιλέξτε το εικονίδιο “Υποβολή δικαιολογητικών και ένστασης”.
Πατήστε στο εικονίδιο “Επιλογή αρχείου” και επιλέξτε το pdf αρχείο που δημιουργήσατε για την ένστασή σας. Για την ολοκλήρωση της διαδικασίας πατήστε στο εικονίδιο "Υποβολή Αρχείων"